Giulietta Register Nieuwsbrief mei 2022

De maand van de voorjaarsrit in een prachtig Friesch lentedecor.

Verrassende schoonheid, plekken en plaatsen waar je als “normale” sterveling wellicht nooit van hebt gehoord, laat staan er ooit zult zijn geweest, of anderzijds er waarschijnlijk nooit zou zijn gekomen.

Friesche Oranjekoek – wie kent het niet? – met slagroom en koffie bij café Bergsma in Easterein, u heeft er ongetwijfeld weleens van gehoord.

Er is ons door Jan Willem en Ellen een korte cursus Fries beloofd teneinde dit weekend iets te vereenvoudigen.

U wordt verwacht – tenminste wanneer u zich heeft ingeschreven – op de Sibadawei (ik bedoel maar) nummer 2 8734 HE te Oosterend (Easterein).

Dit dorp schijnt net boven Sneek te liggen om het toch maar even goed te duiden.

U wordt verwacht zo rond de klok van 09.30.

Er wacht ons een fraaie, enerverende en avontuurlijke tocht, dat kan dus blijkbaar ook zonder schaatsen.

Met andere woorden: It giet oan en we verheugen ons erop.

Classics at the Palace

Op 29 april jl. waren we namens het Giulietta Register aanwezig bij de kick-off van het zo het zich laat aanzien meer dan prestigieuze Classics at the Palace evenement, gepland voor 26, 27 en 28 augustus op Paleis Soestdijk

Het beloofd een geweldig spektakel te worden met als thema, Verleden / Heden / Toekomst.

Iedere autoliefhebber zal zijn of haar hart kunnen ophalen waarbij we na de enthousiaste presentatie zeker weten dat de organisatie van dit evenement in zeer goede handen is.

Classics at the Palace is de voor de hand liggende vervangingen van het zeer bekende en beroemde gelijksoortig gebeuren op Paleis het Loo.

Op 26 augustus zal het Giulietta Register acte de présence geven op het voor die dag geplande concours d’ élégance.

Een aantal van onze leden heeft al aangegeven er op die dag met hun Giulietta bij te zijn en deel te zullen nemen.

We houden u op de hoogte.

Op 21 april hebben we afscheid genomen van Herman Brinkman.

Tijdens deze bijeenkomst hebben we kennis mogen nemen van een voor de meesten van ons een min of meer verborgen kant van Herman.

Jazz, Rock & Roll, Vera Lynn, Bill Haley en Fats Domino gaven kleur en klank aan iets wat meestal gepaard gaat met zwaarmoediger geluid.

Naast de onafscheidelijke Giulietta Sprint en de verschillende motorfietsen was dit blijkbaar ook een deel in zijn leven.

We herdenken Herman als iemand die vele kilometers met ons heeft opgereden, een lid van de Alfa Romeo Giulietta Brinkman Clan. We zullen hem missen.

De prachtige Giulietta Sprint blijft in de familie.

Viva Giulietta!!